Firma Biowarm zajmuje się techniką grzewczą a w szczególności dostarczeniem ciepła w postaci sprawdzonych systemów grzewczych. Posiadamy w ofercie nie tylko kotły centralnego ogrzewania ale również palniki biomasowe, a co najważniejsze paliwo do tego typu urządzeń. Naszym celem jest zadowolony klient, który otrzymuje pełny zakres usługi – tzn. kompletny system -  kocioł wraz z paliwem, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo klient podpisując z nami umowę serwisową może mieć zagwarantowaną opiekę nad posiadanym urządzeniem, a także zachowaną ciągłą dostępność paliwa na telefon również w sezonie grzewczym, gdzie wtedy ceny paliw są zazwyczaj wyższe i jest utrudniony dostęp do jego zakupu. To gwarantuje, że nie trzeba się martwić w sezonie grzewczym o wzrost ceny paliwa, jego trudniejszą dostępność, a co najgorsze jego niższą jakość. Oferujemy wyłącznie produkty markowe w najlepszej jakości i optymalnej konfiguracji.

 

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

- Paliwa do kotłów – Pellet 6mm najwyższej jakości, średniej jakości oraz brykiet z trocin, zrębka drzewna.

- Kotły C.O. na Biomasę (Pellet, drewno, Brykiet z trocin, zrębka, trociny).

- Palniki Biomasowe zarówno do kotłów nowych, jak również do modernizacji już istniejących;

- Akcesoria do kotłów – pompy co i cwu, zawory, automatyka do kotłów, zbiorniki akumulacyjne (bufory), Silosy na biomasę.

- Kominki na Pelety powietrzne od 3 do 14kW.

 

Oferujemy kompleksową obsługę klienta począwszy od wyboru urządzenia grzewczego, sprzedaży, montażu, serwisu, jak również dostarczeniu do klienta paliwa np. peletu.

Staramy się dobierać selektywnie dostawców paliw tak, żeby spełniały oczekiwania naszych klientów. Dlatego w tym celu testujemy na naszych urządzeniach rozmaite partie zakupionego paliwa.

Nie odpłatnie również świadczymy usługę doradczą w zakresie wyboru kotła lub modernizacji kotłowni.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

kom. 782 288 287
kom. 733 899 338
09-100 Płońsk ul. Rzemieślnicza 11

e-mail: info@biowarm.pl

e-mail: marketing@biowarm.pl

www. biowarm.pl