Kotły z rodziny BLUEHELIX współpracują ze sterownikami ROMEO W / W RF, które posiadają funkcje kontroli modulowanej pracy kotła. Poprawia ona komfort i zwiększa oszczędność poprzez wyeliminowanie szczytowej produkcji ciepła w miarę zbliżania się do zadanej temperatury pomieszczenia.

 

* Niezbędny smartfon z systemem Android.

BLUEHELIX 25 K 50 posiada wbudowany zasobnik ciepłej wody użytkowej o pojemności 50 litrów. Wykonany jest on z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiada zintegrowana dualna wężownice INOX. Taka konstrukcja sprawia, ze urządzenie charakteryzuje sią, nie tylko duża trwałością, ale jest również bardzo wydajne. Produkcja ciepłej wody kotła BLUEHELIX 25 K 50 dochodzi do 820 litrów na godzinę czyli 175 litrów na 10 minut pracy (_t 30°C). Ale to nie wszystko, wszystkie kotły BLUEHELIX mogą byą podłączone do systemu kominowego (Ø 80/125) o maksymalnej długości aż 28 metrów!

MOŻLIWOŚCI, Z KTÓRYMI TRUDNO SIĘ RÓWNAĆ

ZALETY:

Innowacyjny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej.

Wbudowany zasobnik c.w.u. ze stali nierdzewnej z dualna weżownica INOX (poj. 50 l).

Wysoka wydajność c.w.u.: 820l/h dla _t 30°C.

Sferyczny palnik ze stali nierdzewnej z modulacja w całym zakresie pracy.

Maksymalna długość systemu kominowego (Ø 80/125) to aż 28 metrów!

Wysoka sprawność do 108,8%.

Bardzo cicha praca 54 dB(A)

Automatyka pogodowa z intuicyjnym panelem obsługowym.

Możliwość zdalnej obsługi przy pomocy smartfonu i systemu zdalnego nadzoru JULIA*.

Możliwość zasilania gazem ziemnym lub LPG.

5 lat gwarancji.

 

* Niezbędny smartfon z systemem Android.

BLUEHELIX 25 K 50 posiada wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej oraz sferyczny palnik ze stali nierdzewnej z elektroniczna modulacja na potrzeby c.o., jak i c.w.u. Urządzenie wyróżnia się bardzo cicha praca na poziomie 54 dB (A) i sprawnością dochodzącą do 108,8%. Oprócz nowoczesnych rozwiązan kocioł charakteryzuje się świetnym

stosunkiem ceny do możliwosci i jakości. Podobnie jak inne urządzenia z rodziny BLUEHELIX dostępny jest w bardzo korzystnej cenie.

BLUEHELIX 25 K 50 to wiszący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy 25 kW z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. o pojemności 50 litrów. Urządzenie charakteryzuje się najwyższymi parametrami pracy, zarówno w trybie ogrzewania, jak i dostarczania ciepłej wody użytkowej. Stawia je to w sród najlepszych urządzeń w swojej klasie na rynku.

BLUEHELIX 25 K 50

CIEPŁA WODA W KAZDEJ ILOSCI

BLUEHELIX TECH C / PRO C –KAŻDY WYBÓR JEST TRAFNY

Dwufunkcyjne kotły Bluehelix Tech C / Pro C wyposażone są w najnowsze rozwiązania techniki kondensacyjnej. Należą do nich modulowany sferyczny palnik ze stali nierdzewnej oraz wymiennik c.o/c.w.u. ze stali nierdzewnej. Automatyka współpracuje ze sterowaniem Romeo W / W Rf oraz systemem zdalnego nadzoru Julia*, który daje możliwość sterowania za pośrednictwem sieci gsm przy pomocy smartfonu. Kotły charakteryzują się bardzo wysoka sprawnością (do 108,8%) i świetnym stosunkiem ceny do możliwości oraz jakości.

Bitermiczny wymiennik modeli Pro C zbudowany jest z koncentrycznych spiral wykorzystywanych przez obieg c.o./c.w.u. Taka konstrukcja sprawia, że zjawisko kondensacji wykorzystywane jest również przy produkcji c.w.u.

ZALETY:

 

Opatentowany bitermiczny wymiennik  c.o./c.w.u. ze stali nierdzewnej  (PRO C).

Wymiennik c.o. ze stali nierdzewnej i płytowy wymiennik c.w.u. ze stali nierdzewnej (TECH C).

Sferyczny palnik ze stali nierdzewnej z modulacja mocy w całym zakresie pracy.

Maksymalna długość systemu kominowego (Ø 80/125)to aż 28 metrów!

Sprawność do 108,8%.

Kondensacja również przy produkcji c.w.u. (PRO C).

Automatyka pogodowa z intuicyjnym panelem obsługowym.

Możliwość zdalnej obsługi przy pomocy smartfonu i systemu zdalnego nadzoru JULIA*.

Możliwość zasilania gazem ziemnym lub LPG.

5 lat gwarancji.

 

* Niezbędny smartfon z systemem Android.

 

Bluehelix Tech C / Pro C to wiszące, gazowe, kondensacyjne Kotły dwufunkcyjne o mocy 25 kW (Tech C) lub 25 I 32 kW (Pro C). Wyposażone są w szereg rozwiązań zorientowanych na oszczędną i komfortowa eksploatacje. Wbudowana automatyka pogodowa, nie tylko czuwa nad bezproblemową pracą, ale również jest  bardzo INTUICYJNA I ŁATWA W OBSŁUDZE.

BLUEHELIX TECH C / PRO C

KOMFORT W NAJLEPSZYM WYDANIU

Dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne Bluehelix dostępne są w dwóch wersjach. Bluehelix Tech C wyposażone są w wymiennik c.o. ze stali nierdzewnej i płytowy wymiennik c.w.u. ze stali nierdzewnej. Bluehelix Pro C posiadają natomiast opatentowany bitermiczny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej c.o./c.w.u. Oba rozwiązania zapewniają wysoka wydajność i sprawność, model Pro C dodatkowo wykorzystuje zjawisko kondensacji również przy produkcji ciepłej wody użytkowej.

BLUEHELIX TECH A (18-35 kW)

BLUEHELIX TECH C (25 kW)

BLUEHELIX PRO C (25-32 kW)

Rodzina wiszących gazowych kotłów kondensacyjnych BLUEHELIX naprawdę doskonale wykorzystuje energie i oferuje wszystko czego potrzeba, by cieszyć się komfortowym ciepłem. Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu są one bardzo wydajne, oszczędne i łatwe w obsłudze. Wszystko to dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie, gdyż urządzenia posiadają doskonały stosunek ceny do możliwości i jakości.

 

RODZINA KOTŁÓW BLUEHELIX

DOSKONAŁE WYKORZYSTANIE ENERGII

kom. 782 288 287
kom. 733 899 338
09-100 Płońsk ul. Rzemieślnicza 11

e-mail: info@biowarm.pl

e-mail: marketing@biowarm.pl

www. biowarm.pl